Bounty Hunter Discovery 3300

Posted by on Mar 1, 2009 in Металодетектори

Металодетектори - Bounty Hunter Discovery 3300

Металошукач працює за принципом “включив і пішов″.
Чудово підходить для пошуку на пляжі і показує непогані результати при пошуку старовинних реліквій. Цей металошукач демонструє краще співвідношення ціна - якість.

Технічні характеристики:
- Виявляє предмет розміром з монету* на глибині 25см, крупні объекты* на глибині до 90 див.
- Автоматична система «Ground-Trac®» і ручна установка балансу грунту.
- Режим статичного пошуку «PIN-POINT», для точного визначення місцеположення об’єктів в землі.
- Динамічні режими: «Все металлы»,«DISC»,«NOTCH» - для ручного або автоматичного виключення небажаної групи об’єктів.
- 3-х цифровий ідентифікатор мети за шкалою від 0 до 299, дає можливість розрізняти і запам’ятовувати цілі. Наприклад: для монети 25 центів США чисельне значення від 126 до 145.
- Основна робоча частота: 6.7 кгц
- Функція «ZAP» для запам’ятовування і виключення небажаних об’єктів.
- Сенсорні перемикачі зміни рівня «чутливості» і «дискримінації».
- ЖК …

Bounty Hunter Discovery 3300 →

Tags: , , , , , ,

 

Minelab Explorer SE

Posted by on Feb 28, 2009 in Металодетектори

Металодетектори - Minelab Explorer SE

Про провідність мети можна судити по горизонтальному розташуванню.
Ви можете точніше визначати тип знайденого металу по числовому рейтингу.-Digital(цифровий режим)
Властивості знайденої мети виводиться цифрами (залізна складова і електропровідність) .Слева -содержание заліза(FER) Справа - розмір/електропроводімость(COND) . FER і COND є координатами «Цільового Перехрестя» що відображається на Smartfind .FER=0 представляє об’єкт з низьким змістом заліза, значення 31 представляє об’єкт з високим вмістом заліза.
Аналогічно COND=0, представляє низьку електропроводімость, і 31 високу електропроводімость.

Зменшений вага металошукача за рахунок зниження ваги нової вологонепроникної котушки на 60 грам. В першу чергу вагу котушки відчуває оператор при довгій роботі. Зменшення ваги котушки допоможе працювати довше без втоми.

Під час розробки приладу враховувалися думки багатьох досвідчених шукачів скарбів зі всього світу. Завдяки цьому прилад вийшов максимально наближеним до запитів шукачів скарбів.

Джерело: gruntovik.ru

Minelab Explorer SE →

 

Garrett

Posted by on Feb 27, 2009 in Металодетектори

Металодетектори - Garrett

Вони отримали патент на використання комп’ютерного мікропроцесора в металлодетекциі.
Патент США за номером P 4.709.213 став прологом до створення відомих серій детекторів GTA (Graphic Target Analyzer - графічний аналізатор об’єкту) і Master Hunter CX (схема роботи заснована на застосуванні мікропроцесорів).
Ці серії утілили в собі досі неможливі для аналогових детекторів і зручні в експлуатації характеристики, такі як дискримінація, чутливість і глибина виявлення.

В 1982 році компанії поступило замовлення на розробку досмотрових металлодетекторов для Літніх Олімпійських Ігор в Лос-Анджелесі. Для служб безпеки було зібрано 60 рамкових «П-образних» детекторів і 120 досмотрових. Після двох тижнів Ігор компанія отримала масу замовлень. Це дозволило в тому ж році виділити в самостійний напрям забезпечення безпеки.
У 2002 році фірма Garrett цілком оснастила металодетекторамі служби безпеки на Зимовій Олімпіаді в Салт Лейк Ситі.

В 2004 році представив новий пристрій Graphic Target Profiling (GTP) 1350. Фірма стала випускати недорогі металлодетектори серії ACE.Джерело: gruntovik.ru

Garrett →

 

Як працює сучасний металлодетектор

Posted by on Feb 26, 2009 in Металодетектори

Металодетектори - Як працює сучасний металлодетектор

При своїх незаперечних достоїнствах вони мають і недоліки: для роботи потрібні могутні акумулятори, украй чутливі до дрібних залізних предметів. З середини 90-х років багато імпульсні МД стали забезпечуватися дискримінатором.
МД з урівноваженою індукцією стали стандартними детекторами для загального використання. У пошуковій головці у них розташований дві котушки, одна з яких наводить змінне магнітне поле. Інша котушка розташована так, що поле у нормальному стані навколо неї урівноважене, а на її виході немає ніякого електричного сигналу.
Насправді в приймальній котушці є так званий залишковий сигнал, обумовлений не ідеальністю конструкції. Металеві предмети, які наближаються до котушок, змінюють конфігурацію цього поля, розбалансують систему, і в результаті - на виході приймальної котушки з’являється сигнал. Цей сигнал можна підсилити і інформувати оператора про знахідку.
Сучасні МД, що використовують цей принцип мають могутню електроніку, оброблювальну сигнал і що дає операторові масу додаткової інформації: відносну питому провідність металу, глибину залягання, і т.д.

Котушки таких МД можуть мати різну конфігурацію. Найбільш …

Як працює сучасний металлодетектор →

 

Який металошукач кращий

Posted by on Feb 25, 2009 in Металодетектори

Металодетектори - Який металошукач кращий

У одному місці, не маючи металошукача. авторові вдалося знайти військові реліквій більше, ніж за решту всіх походів з приладом (до речі, найцікавішою знахідкою виявилася німецька монета в 20 пфеннінгов 1942 року).

Отже, перш ніж шукати відповідь на питання, який металошукач кращий, рекомендується уточнити, а чи потрібний він взагалі?
Аналогічно і з тим, якою ціною планується здійснити пошук. Тим “гарячим головам”, які відповідають, - “за всяку ціну”, можна порекомендувати ретельно перекопати всю землю в районі, що цікавить, і просіяти її через дрібне сито…
Реалістичний же підхід, представлений для наочності у вигляді таблиці в координатах “деньги-труд”, виглядає так:
Таблиця.

ПРАЦЯ Ви розбираєтеся в техніці, але робити прилад своїми руками не збираєтеся Ви можете зробити прилад своїми руками і володієте необхідними знаниями Д
Е
Н
Ь
Г


Який металошукач кращий →

 

Як правильно вибрати металошукач

Posted by on Feb 24, 2009 in Металодетектори

Металодетектори - Як правильно вибрати металошукач

Та і закони фізики, на жаль або щастю ніхто ще не відміняв.
Висновок - купувати серйозний і дорогий металошукач не треба. Дуже мала вірогідність, що Ви щось знайдете і зможете повернути витрачені Вами гроші. Можливо, Вам підійде недорогий металошукач початкового рівня, щоб ознайомиться з можливостями сучасних металлодетекторов.
Хоча, якщо Ви дійсно дуже зосереджена людина або у Вас відсутні фінансові проблеми - сміливо купуйте вподобаний Вам металошукач . Отримані адреналін і здоровий заряд бадьорості від регулярних виїздів на природу переважать легкі засмучення від фінансових витрат і запобіжать проблемам із здоров′ям від малорухливого способу життя.

Ви хочете знайти коштовності, сімейні реліквії, закопані Вашими бабусями або дідусями (потрібне - вибрати) в саду під березою (дубом), які давно зрубали. В цьому варіанті краще найняти людину, у якої вже є такий металошукач і не купувати його самому.
У місцях, де давно живуть люди, земля дуже сильно засмічена металевим сміттям, яке екрануватиме слабкі сигнали від глубокозалегающих …

Як правильно вибрати металошукач →

1 2

Copyright © 2009 Пошук скарбів. All Rights Reserved.
Theme by Lorelei Web Design.

Copyright © 2009  Пошук скарбів  »  Металодетектори
, 0.534 seconds, 1.464 Mb2106