Minelab Explorer SE

Posted by on Feb 28, 2009 in Металодетектори |

« Garrett   |   Bounty Hunter Discovery 3300 »

Explorer SE - це мрія професійного шукача скарбів. Новий Explorer SE перевершує всі попередні моделі.
Технологія повного спектрального діапазону: об’єднана компанією Minelab існуюча кратна частота BBS технології з новим могутнім мікропроцесором, який швидко завантажується, дає: велику глибину виявлення,высокую чутливість у великій різноманітності цілей, менші перешкоди від електромагнітних джерел і точнішу ідентифікацію мети.
Фахівці фірми Minelab розробили новітню технологію FBS - повний частотний спектр. За технологією FBS, детектор проводить пошук одночасно 28 частотами, робочі частоти металошукача Explorer SE від 1,5 кгц до 100 кгц.

Металодетектори - Minelab Explorer SE

Він розроблений для пошуку металевих об’єктів в будь-яких грунтах, на площах з сильною мінералізацією, морських пляжах. Допоможе вам почати пошук відразу після збірки і включення металошукача повністю автоматичний режим QUICKSTART і нове меню металоїськателя, який робить доступ до ключових функцій простішим.

Дозволяє точно виявити центр целі- Pin Point (режим виявлення) .Настройка вельми функціональна, проста у використанні, так само дозволяє визначити розмір мети.

Допоможе вам перемкнутися між двома способами виявлення :все метали і дискримінація.-Iron Mask (режим плавної настройки дискримінатора).

Використання порогового тону дозволить вам при пошуку почути сигнал від залізної мети і найточніше визначити тип металу, а так само невеликі цілі або мета, яка знаходиться дуже глибоко. У Explorer SE регулювання порогового тону стало плавнішим.


Tags: , , , , , ,

Металодетектори


Схожі записи

Copyright © 2009 Пошук скарбів. All Rights Reserved.
Theme by Lorelei Web Design.

Copyright © 2009  Пошук скарбів  »  Металодетектори
, 0.580 seconds, 1.409 Mb2105